Дезлайф

ДЕЗЛАЙФ – препарат являє собою порошок сірого кольору із специфічним запахом. Призначений для сухої дезінфекції приміщень, підстилки, обробок тварин.

 

Опис

ДЕЗЛАЙФ – препарат являє собою порошок сірого кольору із специфічним запахом. Призначений для сухої дезінфекції приміщень, підстилки, обробок тварин.

Має широкий спектри дії проти (E.coli, Salmonella enteritidis, Salmonella typhimurium DT 104, Salmonella typhimurium, Salmonella dublin, Pseudomonas paucimobilis, Pseudomonas aeroginosa, Proteus spp., Serratia marcescens, Staphyloccus spp., Streptococcus spp., Clostridium tyrobutyricum, Coliforme bakterier, spp.,Clostridium perfringens, Bacillus subtilis, Fusobacterium necrophorum, Enterobacter agglomerans, Enterobacter cloacal, Aerococcus, Pasteurella multocida) та гарантує високу ефективність тривалої дезінфекції.

Фармакологічна дія:

ДЕЗЛАЙФ ефективно знищує бактерії, віруси та гриби. Застосування препарату не призводить до виникнення резистентних штамів мікроорганізмів. Препарат має високу волого та газопоглиначу здатність і зменшує присутність аміаку і сірководню в приміщенні, які виділяються із екскрементів тварин та птиці. Препарат має дезодоруючу властивість.

Компоненти препарату не токсичні, що дає змогу використовувати в присутності тварин та птиці, а також для осушування поверхонь шкіри.

Спосіб застосування препарату:

ДЕЗЛАЙФ застосовують для сухої дезінфекції приміщень де утримують свиней, ВРХ, коней, птицю, для осушування поверхонь шкіри після опоросу. Препарат наносять на чисту поверхню підлоги, обладнання в тваринницьких приміщеннях та приміщеннях для вирощування птиці, методом посипання вручну або за допомогою спеціального обладнання для розпилювання сухих речовин, що дасть можливість рівномірного нанесення на поверхню.

Дезінфекцію потрібно здійснювати один раз в неділю. Перші рази сухої дезінфекції та після родів препарат застосовується три дні підряд.
Дозування: Оптимальне дозування препарату 50-100гр/ м2 . У випадку небезпеки виникнення інфекцій, а також при підвищенній концентрації аміаку і сірководню в приміщенні, препарат застосовують 2-3 рази на тиждень із нормою витрат 50 гр/ м2.

 

Заходи безпеки.

 

  • Всі види роботи із препаратом проводити із використанням спец одягу, респіраторів, рукавиць.
  • Під час роботи із препаратом забороняється вживати їжу, пити та курити.
  • Після закінчення роботи лице та руки потрібно змити проточною водою, а горло прополоскати.
  • При попаданні препарату в очі негайно змити протічною водою та звернутися до лікаря-окуліста.
  • Про попаданні препарату в шлунок постраждалому дати випити значну кількість води, а потім прийняти препарати які можуть всмоктувати токсини, звернутися до лікаря.

 

Виробник ТОВ ‟Агрофемелі”

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дезлайф”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.