Про компанію


ТОВ «Агро Фемелі» це молода компанія, яка стрімко розвивається.

Напрямками діяльності компанії є виробництво і реалізація кормових добавок та ветеринарних препаратів для сільськогосподарських тварин та птиці.

Компанія ТОВ «Агро Фемелі» організовує та бере участь у наукових семінарах, виставках, конференціях. Часті публікації працівниками компанії, наукових та інформаційних статей у спеціалізованих журналах, доносять до читачів та споживачів корисну інформацію, яка в подальшому допоможе їм покращити показники на виробництві.

Співробітники компанії є професіоналами своєї справи (науковці, технологи та лікарі ветеринарної медицини) з багатолітнім досвідом роботи у сільськогосподарській сфері. Збереження здоров’я та годівля тварин – це лише одні з небагатьох питань, які ми допоможемо Вам вирішити. Зокрема, це питання щодо кормових добавок, вітамінних та мінеральних блендів, а також дезінфікуючих й антибактеріальних препаратів для тварин і птиці.

Для виробництва високоякісної продукції, ми  використовуємо найкращу сировину провідних закордонних і вітчизняних виробників, та з повною відповідальністю ставимося до усіх технологічних процесів виробництва.  Піклуючись про клієнтів ми  реалізуємо доставку нашої продукції до кінцевого споживача (маючи для цього перевірених партнерів-перевізників).

В компанії, для клієнтів, діє програма лояльності, що включає в себе:

-індивідуальний підхід до кожного клієнта;

-індивідуальні умови співпраці;

-розробка раціонів під індивідуальні потреби;

-швидке формування замовлення та вчасна доставка.

Будемо раді співпраці з Вами!